Aktuality ze Sboru dobrovolných hasičů Praha-Nebušice i jeho výjezdové jednotky (JPO V).

Pokud vás zajímá co se chystá nového, případně co se u nás událo, přidejte se jako fanoušek na naší FB stránce.

POŘÁDÁTE SPOLEČENSKOU AKCI A POTŘEBUJETE ZAJIŠTĚNÍ POŽÁRNÍHO DOZORU ?

Nabízíme Vám zajištění požárního dozoru při pořádání koncertů, společenských a sportovních akcí.

Jako jednotka SDH Praha - Nebušice disponujeme technikou i vybavení pro zajištění požárního dozoru.

Podmínky a cena jsou individuální dle požadované techniky, počtu osob a rozsahu akce.

Námětové cvičení škola 2012 - ZŠ Nebušice

Dne 22.6.2012 jednotka pořádala námětové cvičení na požár a evakuaci školy.

Dětský den v Nebušicích

V pátek 1.6.2012 na den dětí,SDH Nebušice spolupořádalo za účasti místních organizací a farnosti Dětský den v Nebušicích pojmenované putování za pohádkou

Dětský den Přední Kopanina

Dne 3.6.2012 se členové SDH Nebušice podíleli ukázkou na pořádání Dětského dne na Přední Kopanině.

Memoriál F.Zvoníčka 19.5.2012 Řepy

Dne 19.5.2012 se sbor účastnil závodů v požárním útoku na Memoriálu Františka Zvoníčka v Řepích ,které bylo spojeno i s výstavkou požární techniky .Náš sbor zde vystavovala obě zásahová vozidla.

Rozloučení s prázdninami 2012

Datum konání: 1. 9. 2012

Dne 1.9.2012 SDH Nebušice pořádalo tradiční "Rozloučení s prázdninami" na pozemku ZŠ Nebušice, jako vždy se akce povedla.

SHaZ – Soustředění Hasičů a Záchranářů 16

Ve dnech 16.-18.3. 2012 se Jednotka SDH Nebušice opět zúčastnila cvičení SHaZ-Soustředění Hasičů a Záchranářů 16, které se konalo v jihočeských Čimelicích.

Zimní pohár v uzlování

Náš kolektiv se zúčastnil 3. března 2012 zimního poháru v uzlování, který se konal v požární zbrojnici v Letňanech.

Výcvik s dýchací technikou

Dne 25.2. 2012 byly členové naší jednotky pozvání místní jednotkou sboru dobrovolných hasičů obce Katusice na výcvik s dýchací technikou.

Výroční valná hromada SDH Nebušice

Dne 20.1.2012 od 19:00 se koná VVH SDH Nebušice v klubovně.

Nové výjezdové vozidlo

S velkou radostí vám oznamujeme, že náš navštívil Ježíšek o den dříve. Na naší zbrojnici přibyl - po odjezdu našeho bývalého dopravního automobilu Avia - nový výjezdový automobil tzv. "prvního výjezdu". Tedy automobil který spolu s posádkou až osmi hasičů veze ještě kompletní výzbroj na jakýkoliv typ zásahu a zásobu vody.