Aktuality ze Sboru dobrovolných hasičů Praha-Nebušice i jeho výjezdové jednotky (JPO V).

Pokud vás zajímá co se chystá nového, případně co se u nás událo, přidejte se jako fanoušek na naší FB stránce.

POŘÁDÁTE SPOLEČENSKOU AKCI A POTŘEBUJETE ZAJIŠTĚNÍ POŽÁRNÍHO DOZORU ?

Nabízíme Vám zajištění požárního dozoru při pořádání koncertů, společenských a sportovních akcí.

Jako jednotka SDH Praha - Nebušice disponujeme technikou i vybavení pro zajištění požárního dozoru.

Podmínky a cena jsou individuální dle požadované techniky, počtu osob a rozsahu akce.

Betlémské světlo 2014

Datum konání: 23. 12. 2014

Již podruhé jednotka se sborem přivezla k nebušickému kostelu "Betlémské světlo" z Písecké brány. A rozdávala jej zájemcům široké veřejnosti.

Peklo s čerty 2014

Datum konání: 5. 12. 2014

Již 3. ročník této dětmi oblíbené akce se rozhodl uspořádat sbor s jednotkou v naší zbrojnici. Pomocí tmy, kouře a světelných efektů se navodí atmosféra pekla s hrozivými čerty uvnitř. Venku na návštěvníky vždy čeká malé občerstvení v podobě čaje či vuřtů.

Oslavy sv.Václava 2014

Datum konání: 28. 9. 2014

Tradičně se oslav Sv. Václava u nebušického kostela účastnila i jednotka s ukázkou své techniky.

Rozloučeni s prázdninami 2014

Datum konání: 30. 8. 2014

Dne 30.8.2014 SDH Nebušice pořádalo tradiční "Rozloučení s prázdninami" na pozemku ZŠ Nebušice, jako vždy se akce povedla.

Návštěva mladých hasičů v NTM

Datum konání: 24. 11. 2013

Dnes kolektiv mladých hasičů navštívil Národní technické muzeum. Kde je ve spodním patře zřízena výstava k výročí 160. let založení pražského HZS.

Kolektiv MH u Letecké služby PČR

Datum konání: 17. 11. 2013

Dnes se kolektiv mladých hasičů společně s členy SDH a JSDH jel podívat na letiště Václava Havla do hangáru D, kde sídlí Letecké služba Policie ČR.

Poděkování od MČ Praha 6

Datum konání: 3. 7. 2013

Včera od 5 hodin se jednotka účastnila ceremoniálu v Písecké bráně, který uspořádala městská část Praha 6, jako poděkování všem dobrovolným a profesionálním hasičům, policistům, strážníkům a dalším organizacím z této pražské časti.

SHaZ 17

Datum konání: 22. 3. 2013 - 24. 3. 2013

V termínu od 22.3.2013 do 24.3.2013 jsme se zúčastnili cvičení v Čimelicích

Školení členů jednotky v práci ve výškách a sebezáchrana

Školení členů jednotky jak teoretické tak praktické,podle plánu školení jednotek požární ochrany.

Požehnání cisternám při svatováclavských slavnostech

Datum konání: 29. 9. 2012

29.9.2012 se jednotka ůčastnila svatováclavských slavností u kostela v Nebušicích. Při této příležitosti dostaly požehnání od faráře obě cisternové stříkačky.