Memoriál Marty Habadové 2011

Dne 5.11.2011 se v Praze ve Stromovce uskutečnil XI. ročník Memoriálu Marty Habadové.
Závodu se zůčanily pouze naši 2 členové z řad mladých hasičů. V mladších dívkách nastoupila s číslem 87 Daniela Hofmannová a v mladších chlapcích s číslem 78 Radovan Bittara.
Oba naši soptíci překonali šedesáti metrovou dráhu s překážkama, kde měly za ůkol přeskočit překážku, zvednout hadice, překonat lávku za kterou spojili hadice k sobě, rozdělovači a poslední koncovku do proudnice s kterou utíkali do cíle, s dvouma pokusama na výbornou. Daniela zaběhla 1. pokus s časem 22,39 a s druhým 23,07. S těmito časy se umístila na 56. místě ze 76 závodnic.
Radovan se v prvním pokusu mohl radovat s časem 36,73 a ve druhém s časem 28,08. Díky těmto výkonnům se dostal na 35. pozici ze 101 závodníků.
Jelikož se jednalo o první závody našich mladých hasičů, bylo vidět na dětech jak se těší až předvedou svůj um, ale také se nedala přehlédnout ta nervozita a napětí.
Dětem gratulujeme k výsledkům a doufáme že příští rok zažijeme stejnou zábavu a hojnější účast.