Zimní pohár v uzlování

Náš kolektiv se zúčastnil 3. března 2012 zimního poháru v uzlování, který se konal v požární zbrojnici v Letňanech. Družstvo se skládalo z Daniely Hofmannové, Jakuba Šperla, Radovana Bittary, Natálie Prchlíkové a Barbory Kaudlové. Úkolem družstva bylo uvázat bezchybně 5 uzlů (lodní, tesařský, plochou spojiku, zkracovačku a záchranářský) a to co možno v nejkratším čase. Výsledný čas za všech 5 správně uvázaných uzlů je 49,31 a tím jsme získali 17. místo z 27 družstev.

Soutěže se také zůčastnili 4 jednotlivci a i zde se nám dařilo. Ze 45 závodníků obsadila Daniela Hofmannová 11. místo, hned za ní se umístil Jakub Šperl na místě 12., na 25. místě Barbora Kaudlová a Radovan Bittara se umístil na 28. místě.

O dopravu tam i zpět se nám postarali muži z jednotky SDH Nebušice, jely jsme naším hasičským vozem LIAZ.

Jako doprovod – „fandič“ nám jela členka přípravky Julianka Bittarová a starostka sboru Zdeňka Vojtěchová. Post vedoucích zastupovala Kateřina Vojtěchová a Karel Tregner.

Zima je za námi a my se těšíme na jaro a další hasičské disciplíny.