Činnost jednotky

26.4.2014 - Nová vysokotlaká hadice a proudnice

Datum konání: 26. 4. 2014

Před odjezdem na Přední Kopaninu kde jednotka dozorovala při pálení čarodějnic, stihli členové namontovat novou hadici s proudnicí k vysokotlakému zařízení. Jednotce tyto nové části pomohou k lepší akceschopnosti při zásahu. Jak nová tak i stará hadice jsou stejně dlouhé, tedy 60 metrů.

Soustředění Hasičů a Záchranářů 17, Čimelice okres Písek 2013

Členové sboru a jednotky se účastnili pravidelného cvičení hasičů a záchranářů v Čimelicích v okresu Písek.

29.9.2012 - Cvičení nositelů dýchací techniky v bývalé protiletecké základně

Dne 29.9.2012 se několik členů účastnilo cvičení v bývalé protiletecké raketové základně na samotném okraji Prahy u obce Točná.

29.9.2012 - Požehnání cisternám při svatováclavských slavnostech v Nebušicích

29.9.2012 se jednotka ůčastnila svatováclavských slavností u kostela v Nebušicích.

Požární a zdravotní dozor při Běhu Nebušic

Jednotka poskytla požární a zdravotní dozor na žádost základní školy Nebušice při běhu poháru Prahy 6.

SHaZ – SOUSTŘEDĚNÍ HASIČŮ a ZÁCHRANNÁŘŮ 16

Ve dnech 16.-18.3. 2012 se Jednotka SDH Nebušice opět zúčastnila cvičení SHaZ-Soustředění Hasičů a Záchranářů 16, které se konalo v jihočeských Čimelicích.

Cvičení členů JSDH v Katusicích

Dne 25.2. 2012 byly členové naší jednotky pozvání místní jednotkou sboru dobrovolných hasičů obce Katusice na výcvik s dýchací technikou.