Aktuality ze Sboru dobrovolných hasičů Praha-Nebušice i jeho výjezdové jednotky (JPO III)

POŘÁDÁTE SPOLEČENSKOU AKCI A POTŘEBUJETE ZAJIŠTĚNÍ POŽÁRNÍHO DOZORU ?

Nabízíme Vám zajištění požárního dozoru při pořádání koncertů, společenských a sportovních akcí.

Jako jednotka SDH Praha - Nebušice disponujeme technikou i vybavení pro zajištění požárního dozoru.

Podmínky a cena jsou individuální dle požadované techniky, počtu osob a rozsahu akce.

Pokud vás zajímá co se chystá nového, případně co se u nás událo, přidejte se jako fanoušek na naší FB stránce.

Rozloučení s prázdninami 2012

Datum konání: 1. 9. 2012

Dne 1.9.2012 SDH Nebušice pořádalo tradiční "Rozloučení s prázdninami" na pozemku ZŠ Nebušice, jako vždy se akce povedla.

SHaZ – Soustředění Hasičů a Záchranářů 16

Ve dnech 16.-18.3. 2012 se Jednotka SDH Nebušice opět zúčastnila cvičení SHaZ-Soustředění Hasičů a Záchranářů 16, které se konalo v jihočeských Čimelicích.

Zimní pohár v uzlování

Náš kolektiv se zúčastnil 3. března 2012 zimního poháru v uzlování, který se konal v požární zbrojnici v Letňanech.

Výcvik s dýchací technikou

Dne 25.2. 2012 byly členové naší jednotky pozvání místní jednotkou sboru dobrovolných hasičů obce Katusice na výcvik s dýchací technikou.

Výroční valná hromada SDH Nebušice

Dne 20.1.2012 od 19:00 se koná VVH SDH Nebušice v klubovně.

Nové výjezdové vozidlo

S velkou radostí vám oznamujeme, že náš navštívil Ježíšek o den dříve. Na naší zbrojnici přibyl - po odjezdu našeho bývalého dopravního automobilu Avia - nový výjezdový automobil tzv. "prvního výjezdu". Tedy automobil který spolu s posádkou až osmi hasičů veze ještě kompletní výzbroj na jakýkoliv typ zásahu a zásobu vody.

A už je doma - nová technika u hasičů v Nebušicích

Po několika měsících čekání ve středu 2. listopadu 2011 dorazila do Nebušic nová CAS Tatra 148, která vznikla po celkové opravě Tatry od SDH Nedvězí.