Aktuality ze Sboru dobrovolných hasičů Praha-Nebušice i jeho výjezdové jednotky (JPO III)

POŘÁDÁTE SPOLEČENSKOU AKCI A POTŘEBUJETE ZAJIŠTĚNÍ POŽÁRNÍHO DOZORU ?

Nabízíme Vám zajištění požárního dozoru při pořádání koncertů, společenských a sportovních akcí.

Jako jednotka SDH Praha - Nebušice disponujeme technikou i vybavení pro zajištění požárního dozoru.

Podmínky a cena jsou individuální dle požadované techniky, počtu osob a rozsahu akce.

Pokud vás zajímá co se chystá nového, případně co se u nás událo, přidejte se jako fanoušek na naší FB stránce.

Rozloučení s prázdninami 2016

Datum konání: 27. 8. 2016

Tradiční akce pořádající naším sborem jiz 8. rokem na konci prázdnin. Děkujeme za přízeň a těšíme se příští rok.

Čáry s hasiči 2016

V jeden okamžik jednotka z Nebušic zajišťovala dozor a pořádala pálení čarodějnic v Nebušicích, tak také u sousedů na Přední Kopanině zajišťovala dozor.

VVH za rok 2015

Datum konání: 15. 1. 2016

15. ledna 2016 proběhla jako každý rok Výroční valná hromada SDH Praha - Nebušice. Proběhla tradičně na faře Nebušického kostela. Tímto děkujem faráři za poskytnutý prostor. Děkujem SDH Lysolaje, Roztoky a delegátovi za MSH Praha za navštěvu.

Betlémské světlo 2015

Datum konání: 23. 12. 2015

Již tradičně jsme vám od Písecké brány kde betlémské světlo rozdává 96. skautský oddíl Šipka Praha, přivezli Betlémské světlo. Děkujeme za návštěvu a těšíme se zase za rok.

Rozloučení s prázdninami 2015

Tradiční akce prezentace IZS pořádaná pro děti na konci letních prázdnin

VVH za rok 2014

Datum konání: 16. 1. 2015

16. ledna 2015 proběhla jako každý rok Výroční valná hromada SDH Praha - Nebušice. Proběhla jako již dříve na faře Nebušického kostela. Tímto děkujem faráři za poskytnutý prostor. Děkujem SDH Lysolaje a Roztoky za navštěvu.

Betlémské světlo 2014

Datum konání: 23. 12. 2014

Již podruhé jednotka se sborem přivezla k nebušickému kostelu "Betlémské světlo" z Písecké brány. A rozdávala jej zájemcům široké veřejnosti.

Peklo s čerty 2014

Datum konání: 5. 12. 2014

Již 3. ročník této dětmi oblíbené akce se rozhodl uspořádat sbor s jednotkou v naší zbrojnici. Pomocí tmy, kouře a světelných efektů se navodí atmosféra pekla s hrozivými čerty uvnitř. Venku na návštěvníky vždy čeká malé občerstvení v podobě čaje či vuřtů.

Oslavy sv.Václava 2014

Datum konání: 28. 9. 2014

Tradičně se oslav Sv. Václava u nebušického kostela účastnila i jednotka s ukázkou své techniky.

Rozloučeni s prázdninami 2014

Datum konání: 30. 8. 2014

Dne 30.8.2014 SDH Nebušice pořádalo tradiční "Rozloučení s prázdninami" na pozemku ZŠ Nebušice, jako vždy se akce povedla.