Aktuality ze Sboru dobrovolných hasičů Praha-Nebušice i jeho výjezdové jednotky (JPO III)

POŘÁDÁTE SPOLEČENSKOU AKCI A POTŘEBUJETE ZAJIŠTĚNÍ POŽÁRNÍHO DOZORU ?

Nabízíme Vám zajištění požárního dozoru při pořádání koncertů, společenských a sportovních akcí.

Jako jednotka SDH Praha - Nebušice disponujeme technikou i vybavení pro zajištění požárního dozoru.

Podmínky a cena jsou individuální dle požadované techniky, počtu osob a rozsahu akce.

Pokud vás zajímá co se chystá nového, případně co se u nás událo, přidejte se jako fanoušek na naší FB stránce.

Návštěva mladých hasičů v NTM

Datum konání: 24. 11. 2013

Dnes kolektiv mladých hasičů navštívil Národní technické muzeum. Kde je ve spodním patře zřízena výstava k výročí 160. let založení pražského HZS.

Kolektiv MH u Letecké služby PČR

Datum konání: 17. 11. 2013

Dnes se kolektiv mladých hasičů společně s členy SDH a JSDH jel podívat na letiště Václava Havla do hangáru D, kde sídlí Letecké služba Policie ČR.

Poděkování od MČ Praha 6

Datum konání: 3. 7. 2013

Včera od 5 hodin se jednotka účastnila ceremoniálu v Písecké bráně, který uspořádala městská část Praha 6, jako poděkování všem dobrovolným a profesionálním hasičům, policistům, strážníkům a dalším organizacím z této pražské časti.

SHaZ 17

Datum konání: 22. 3. 2013 - 24. 3. 2013

V termínu od 22.3.2013 do 24.3.2013 jsme se zúčastnili cvičení v Čimelicích

Školení členů jednotky v práci ve výškách a sebezáchrana

Školení členů jednotky jak teoretické tak praktické,podle plánu školení jednotek požární ochrany.

Požehnání cisternám při svatováclavských slavnostech

Datum konání: 29. 9. 2012

29.9.2012 se jednotka ůčastnila svatováclavských slavností u kostela v Nebušicích. Při této příležitosti dostaly požehnání od faráře obě cisternové stříkačky.

Námětové cvičení škola 2012 - ZŠ Nebušice

Dne 22.6.2012 jednotka pořádala námětové cvičení na požár a evakuaci školy.

Dětský den v Nebušicích

V pátek 1.6.2012 na den dětí,SDH Nebušice spolupořádalo za účasti místních organizací a farnosti Dětský den v Nebušicích pojmenované putování za pohádkou

Dětský den Přední Kopanina

Dne 3.6.2012 se členové SDH Nebušice podíleli ukázkou na pořádání Dětského dne na Přední Kopanině.

Memoriál F.Zvoníčka 19.5.2012 Řepy

Dne 19.5.2012 se sbor účastnil závodů v požárním útoku na Memoriálu Františka Zvoníčka v Řepích ,které bylo spojeno i s výstavkou požární techniky .Náš sbor zde vystavovala obě zásahová vozidla.